GİRİŞ


Yeni kayıt

Şifremi unuttum?

Şifremi Unuttum


Şifrenizi hatırladınız mı ? Giriş e dön

Register


Hesabınız var mı ? Giriş Yap

HIZLI MENÜ

ARAMA

Bu gizlilik ilkeleri ( ŞENYÜZ PEYNİRCİLİK ) tarafından, ( ŞENYÜZ PEYNİRCİLİK ) gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.senyuzpeynircilik.com.tr web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ardarda görülmesinin engellenmesi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.
( ŞENYÜZ PEYNİRCİLİK ) www.senyuzpeynircilik.com.tr adresinde yer alan bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizin kayıt veya sipariş formunda kullanıcılarımızdan, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi ……gibi), kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası…. vb.) girmelerini isteyebiliriz. İletişim bilgilerini yalnızca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanmak üzere kayıtlı tutarız, bunun dışında başka bir maksatla ya da başka bir firmayla 3.üncü kişilerle asla ve kesinlikle paylaşmamaktayız.
Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.
Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kredi kartı ve banka bilgileri hiçbir şekilde sistemimizde kayıt edilmemektedir.
Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılabilir.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri aşağıda yer almaktadır.

1- 128 bit SSL Güvenlik sistemi kullanılmaktadır.
2- Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri siz kaydetmediğiniz sürece sistemimizde tutulmamaktadır.
3- Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak durmaktadır.
İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan silebilir. Düzeltme / Yenileme Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Bilgi Birleştirilmesi
Sitemizde verdiğiniz bilgilerinizle üçüncü partilerden alınan bilgiler birleştirilmektedir.

Düzeltme / Yenileme
Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.


2016 yılıdan bu yana hiç bi şikayet şikayet forum sitelerinde adımız geçmemektedir tüm sosyal medya hesaplarımızın herkes ' e acık bi şekilde hizmet sağlamakta olup üye olan tüm müşterilerimiz ŞENYÜZPEYNİRCİLİK ekipleri dışında 3 üncü kişiler ile paylaşılmamaktadır .
MÜŞTERİMİZ ' in hesapları bilgileri 3üncü kişilere asla verilmeyip satılmamaktadır .
Firma, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve 3. Kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını kabul eder .
Yalan yanlış yanıltıcı taciz pornograf hareketler site içerisinde sahte üyelik oluşturma sahte sipariş oluşturma yanıltıcı şekilde davranma cocuklaşmış hareketler boşa telefon görüşme boşa mesaj boşa mail oluşturma oyalama vs vb gibi hareketler şartsız şurtsuz şirketimiz maddi manevi hukiki ve cezai işlem başlatılacaktır ıp adresinden tespit edilip geregi yapılacaktır .
   GERÇEKTEN SORUN SIKINTI PROBLEM VB GİBİ OLAYLAR EN KISA SÜREDE ÇÖZÜME KAVUŞTURULMAKTADIR .


Tüm Sorularınız İçin
E-posta Adresi : turgutceylan.44@hotmail.com 
Web Sitesi Adresi : https://www.senyuzpeynircilik.com.tr
Mektup il = İstanbul

Telefon Numarası :  +90 (534) 234 98 44

Telefon Numarası 2: +90 (541) 234 98 44
                                                                                                                                        ŞENYÜZPEYNİRCİLİK.com.tr AİLESİNE HOŞGELDİNİZ
SEPETiM